Salih Uçan'da son dakika

Beşiktaş'la sözleşme uzatıp uzatmayacağı henüz belirsiz olan Salih Uçan, Türkiye Kupası finalinin ardından kararını verecek.

Beşiktaş'la sözleşme uzatıp uzatmayacağı henüz belirsiz olan Salih Uçan, Türkiye Kupası finalinin ardından kararını verecek. Siyah-beyazlılarla sezon sonu sözleşmesi bitecek olan tecrübeli futbolcu için Trabzonspor'un ardından Galatasaray da devreye girdi.


Beşiktaş'ta Karar Final Sonrası

Salih Uçan'ın Beşiktaş ile olan mevcut sözleşmesi sezon sonunda sona eriyor ve şu ana kadar yapılan görüşmelerde anlaşma sağlanamadı. Türkiye Kupası'na odaklanan siyah-beyazlılar, finalin ardından Salih ile masaya oturacak ve kesin kararını verecek.


Trabzonspor ve Galatasaray Yakından Takipte

Salih Uçan'ın Beşiktaş'taki durumu, Süper Lig'in büyükleri tarafından da yakından takip ediliyor. Trabzonspor'un ilgilendiği oyuncuyu, yerli rotasyonunu artırmak isteyen Galatasaray'ın da radara aldığı öğrenildi. Beşiktaş'la sözleşme uzatmaması halinde, Salih için her iki takımın da devreye girebileceği ifade ediliyor.

Habertürk 


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI