Samet Aybaba'dan transfer yolculuğu

Beşiktaş'ın Yeni Sezon Transfer Planlaması Hızla Devam Ediyor! Spor dünyasının merakla beklediği Beşiktaş, yeni sezon öncesi transfer çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Futbol Takımları Genel Koordinatörü Samet Aybaba, takımın gelecek sezon için güçlü bir kadro oluşturmak amacıyla maçlardan geri durmuyor. Aybaba, oyuncu izleme konusundaki kararlılığıyla dikkat çekiyor. Beşiktaş'ın başındaki deneyimli isim Samet Aybaba, transfer rotasını belirledi. Yapılan açıklamalara göre, öncelikli hedef bir stoper transferi yapmak. Savunmanın sağlam temeller üzerine kurulması, gelecek sezonki mücadelelerde takımın güçlü bir savunma hattına sahip olmasını sağlayacak. Transfer stratejisi konusunda önemli bir etken de Fernando Santos'un verdiği rapor. Santos'un önerisi doğrultusunda, her mevkiye birer oyuncu alınacak. Bu strateji, takımın farklı mevkilerdeki ihtiyaçlarına yönelik etkili bir çözüm sunmayı amaçlıyor. Böylece, Beşiktaş hem kadro derinliğini artıracak hem de farklı oyun planlarına uygun oyuncu seçeneklerine sahip olacak. Beşiktaş'ın transfer çalışmalarını yakından takip eden futbolseverler, yeni sezon öncesi heyecanla kadro güçlenmelerini bekliyor. Kulüp, yapılan transferlerle birlikte güçlü bir takım oluşturarak başarıya ulaşma hedefinde kararlı bir şekilde ilerliyor.

Yeni sezonun planlamasına başlayan ve transferleri kampa yetiştirmek isteyen Beşiktaş’ta Futbol Takımları Genel Koordinatörü Samet Aybaba oyuncu izlemek için hiçbir maçı kaçırmıyor.

Beşiktaş'ta futbolun başındaki isim Samet Aybaba transfer rotasını belirledi... Buna göre öncelikle bir stoper transfer edilecek. Ayrıca Fernando Santos'un verdiği rapora bağlı olarak her mevkiye birer oyuncu alınacak.

Aybaba çok fazla maç izliyor... Çok fazla yolculuğa çıkıyor. Avrupa'nın her yerinde her ülkesinde oyuncuları özellikle Avrupa Kupası maçlarında izlemeyi tercih ediyor.

İŞTE O HABER

Nedeni ise kendi liglerinde izlediği oyuncular hakkında çok da net bilgi sahibi olamaması. Avrupa Kupaları'ndan özellikle güçlü rakipleri karşısında oyuncuların gösterdiği performanslarla çok daha fazla ilgileniyor.

Dün düzenlediği basın sohbetinde de bu konuya açıklık getirdi:

* Transfer bitikten sonra Avrupa'da maçlar izlemeye gittim. Hocayla da oturup fikir alışverişinde bulunuyoruz.

İşte Samet Aybaba'nun transfer dönemi bittikten sonra izlediği maçlar:

13 Şubat

FC Kopenhag-M. City

15 Şubat

Molde-Legia

16 Şubat

Köln-Werder Bremen

22 Şubat

Sporting-Young Boys

27 Şubat

Bosna-Makedonda U-19


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI