Santos için kritik dönemeç

Fikstür olarak kritik bir döneme giren Beşiktaş'ta, Santos'un kaderi bu dönemdeki performansıyla belirlenecek.

Fernando Santos'un Beşiktaş'taki Geleceği Nisan Ayındaki Maçlarla Belirlenecek

Beşiktaş'ın teknik direktörü Fernando Santos'un siyah beyazlı kulüpteki geleceği, nisan ayında oynanacak lig ve kupa maçlarıyla şekillenecek. Fikstür olarak kritik bir döneme giren Beşiktaş'ta, Santos'un kaderi bu dönemdeki performansıyla belirlenecek.


Siyah-beyazlıların, öncelikle yarınki Samsunspor müsabakasından olumlu bir sonuçla ayrılması hedefleniyor. Daha sonra Ankaragücü ile sıkı bir mücadele içerisine girecek olan Beşiktaş, iki rakibin de küme düşme tehlikesiyle karşı karşıya olduğu bir dönemde zorlu bir çekişme yaşayacak.


Ancak gerçek mücadele, Türkiye Kupası'nda oynanacak Ankaragücü maçı olacak. Avrupa'ya gitmek için kupa zaferi şartı bulunan Beşiktaş, bu mücadeleden avantajlı bir skorla çıkmayı hedefliyor.


Bunun ardından Fenerbahçe deplasmanına gidecek olan Beşiktaş, ligin şampiyonluk mücadelesi verecek rakibi karşısında önemli bir sınav verecek.


Mayıs ayının ilk haftasında da Ankaragücü ile kupa rövanşında karşılaşacak olan Beşiktaş, bu maçlardan alacağı sonuçlarla hem geleceğine ışık tutacak hem de Fernando Santos'un gelecek sezon takımda kalıp kalmayacağını belirleyecek.


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI