Santos, transferlerle ilgili konuştu

Beşiktaş'ın Kayserispor'u konuk ettiği mücadele öncesi teknik direktör Fernando Santos, yeni transferle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş Teknik Direktörü Fernando Santos, siyah beyazlı takımın Süper Lig'in 25. haftasında Kayserispor ile oynayacağı maç öncesinde değerlendirmelerde bulundu. Yeni transfer Ernest Muçi'nin ilk 11'de başlatılma sebebini de açıkladı.

Beşiktaş'ın Kayserispor'u konuk ettiği mücadele öncesi teknik direktör Fernando Santos'un açıklamaları şu şekilde:

"OYUNCULARIMIN GÖSTERİŞLİ BİR PERFORMANS SERGİLEMESİNİ BEKLİYORUM"

"Bugün kazanmak isteyen bir rakibe karşı sahaya çıkıyoruz. Mücadeleci bir takıma karşı oynayacağız ve buna göre iyi bir hazırlık dönemi geçirdik. İyi yaptığımız şeyleri bugün de sürdüreceğiz. Sahada oyuncularımın çalıştıklarımızı göstermelerini bekliyorum. Futbolcularım bugün kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını biliyorum."

"MUÇİ'Yİ GÖREVLENDİRME NEDENİM FİZİKSEL OLARAK ÇOK İYİ OLMASI"

"Joe Worral bir süredir takımımızla birlikte ve idmanlarda gerçekten etkileyici bir performans sergiliyor. Sol bekte Zaynutdinov'a görev vereceğiz, Joe ise stoperde oynayacak. Omar yeni sakatlıktan çıktı, birkaç gün takımla idman yaptı ancak şu an yüzde yüz hazır değil. Rashica ve Tayfur gibi sakat oyuncularımız olduğu için, Muçi'nin takımı tanımamasına rağmen, yeni olmasına rağmen, fiziksel olarak çok iyi olması nedeniyle ona görev verdim."

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI