Santos'tan Aboubakar açıklaması

Beşiktaş Teknik Direktörü Fernando Santos'un Aboubakar açıklaması

Beşiktaş Teknik Direktörü Fernando Santos'un Aboubakar açıklaması 

İstanbul, 4 Şubat 2024 - Trendyol Süper Lig'in 23. haftasında Beşiktaş, Tüpraş Stadı'nda Trabzonspor'u konuk etti. Maç öncesinde Beşiktaş Teknik Direktörü Fernando Santos, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.


Santos, maç öncesinde yaptığı açıklamada takımın hazır olduğunu ve galibiyet için ellerinden geleni yapacaklarına inandığını belirtti. Özellikle oyuncuların hafta boyunca iyi bir şekilde çalıştıklarını ve maçı kazanmak için motive olduklarını ifade etti.


Vincent Aboubakar'ın durumuyla ilgili bir soruya yanıt veren Santos, Aboubakar'ın takım için önemli bir oyuncu olduğunu vurgulayarak, şu anda sakat olduğunu ve önümüzdeki günlerde durumunu değerlendireceklerini söyledi. Tecrübeli teknik adam, hem bireysel performans hem de takım oyununa güvendiğini belirterek, oyuncularının maçı kazanmak için ellerinden geleni yapacaklarından emin olduğunu ifade etti.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI