Şark Kurnazı Caner Erkin

Eylül ayında oyunculardan ‘Borçsuzluk Kâğıdı’ almak zorunda olan Beşiktaş yönetimi, eski futbolcusundan gelen beklenmedik hamle ile çok zor durumda kaldı.

Beşiktaş’ın eski oyuncusu Caner Erkin'in Siyah-Beyazlı kulübü zor durumda bırakıp icra takibi başlatmıştı. 

ŞARK KURNAZI CANER ERKİN

Eylül ayında oyunculardan ‘Borçsuzluk Kâğıdı’ almak zorunda olan Beşiktaş yönetimi, eski futbolcusundan gelen beklenmedik hamle ile çok zor durumda kaldı. ‘Borçsuzluk Kağıdında’ kendisinin de imzanın gerektiğini fırsat bilen Caner Erkin, Beşiktaş kulübünden Eylül ayında alacaklarını hemen tahsil edebilmek için Mahkeme ve İcra yolunu tercih etti.


TAHAKKUK YAPABİLMEK İÇİN İCRA TAKİBİ YAPTI

Duydukmu.com internet sitesinin haberine göre, Caner Erkin’ in Eylül ayı sonunda kendisine ödeme yapılacağını bile bile icra takibi başlatması, akıllara avukatı tarafından yanlış mı yönlendiriliyor sorusunu akıllara getirdi. Bu şekilde hareket eden oyuncu, Beşiktaş kulübünü ayrıca masraf ve avukatlık ücreti ödemek zorunda bıraktı.

ŞARK KURNAZI CANER ERKİN

Eylül ayında oyunculardan ‘Borçsuzluk Kâğıdı’ almak zorunda olan Beşiktaş yönetimi, eski futbolcusundan gelen beklenmedik hamle ile çok zor durumda kaldı. ‘Borçsuzluk Kağıdında’ kendisinin de imzanın gerektiğini fırsat bilen sarı-lacivertli oyuncu, Beşiktaş kulübünden Eylül ayında alacaklarını hemen tahsil edebilmek için Mahkeme ve İcra yolunu tercih etti.

TAHAKKUK YAPABİLMEK İÇİN İCRA TAKİBİ YAPTI

Caner Erkin’ in Eylül ayı sonunda kendisine ödeme yapılacağını bile bile icra takibi başlatması, akıllara 'avukatı tarafından yanlış mı yönlendiriliyor?' sorusunu akıllara getirdi. Bu şekilde hareket eden Caner Erkin, Beşiktaş kulübünü ayrıca masraf ve avukatlık ücreti ödemek zorunda bıraktı.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun