Savic'le görüşmeler başladı

Beşiktaş, Stoper Transferi İçin Stefan Savic ile Görüştü: İşte Detaylar

Beşiktaş, gelecek sezon için transfer çalışmalarına başladı ve stoper transferi için önemli adımlar atıyor. Siyah-beyazlı ekip, Atletico Madrid'in deneyimli savunma oyuncusu Stefan Savic'i kadrosuna katmak amacıyla görüşmelerini sürdürüyor.

Beşiktaş'ın Transfer Hamlesi

Yağız Sabuncuoğlu'nun haberine göre, Beşiktaş, Stefan Savic'in temsilcisi Zarko Pelicic ile bir araya gelerek 3 yıllık sözleşme teklifinde bulundu. Ancak taraflar arasında ciddi farklılıklar bulunuyor ve henüz bir anlaşma sağlanamadı.

Görüşmelerin Sonucu

Atletico Madrid ile sözleşmesinin bitmesine bir yıl kalan Stefan Savic'in temsilcisi Zarko Pelicic, yapılan görüşmenin ardından İstanbul'dan ayrıldı. Savic'in, İspanyol ekibiyle olan mevcut sözleşmesi 2025 yılında sona erecek. Bu sezon Atletico Madrid formasıyla 33 maça çıkan tecrübeli stoper, takımının savunma hattında önemli bir rol oynadı.

Beşiktaş'ın Savic transferi konusundaki girişimlerinin nasıl sonuçlanacağı merakla bekleniyor.


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI