Semih Kılıçsoy için şaşırtan teklif

Beşiktaş'a Semih Kılıçsoy İçin Şaşırtan Teklif Geldi!

Genç Yıldız İçin Frankfurt'un Jet Hızlı Teklifi ve Beşiktaş'ın Kararı

Yaz transfer dönemi hızla yaklaşırken, sezon sonunda transfer piyasasında adı en çok konuşulacak futbolcular da yavaş yavaş ayyuka çıkıyor. Beşiktaş'ın golcüsü Semih Kılıçsoy da bu yaz vitrinde olacak oyuncuların başında geliyor. Sergilediği performans ile izleyenleri kendisine hayran bırakan 18 yaşındaki futbolcunun talipleri her geçen gün artıyor.


Almanya'dan Şaşırtan Teklif

Bileklerine hakimiyeti ve bitiricilik özelliği ile dikkatleri üzerine çeken Semih Kılıçsoy, Avrupa'nın birçok kulübünü peşine takmış durumda. Genç futbolcuyu Almanya Bundesliga'dan Leipzig ve Borussia Dortmund'un, İngiltere Premier Lig'den ise Arsenal'in takip ettiği daha önce ortaya çıkmıştı. Üç kulübün gözlemcileri de İstanbul'a gelip Semih Kılıçsoy'u canlı izlemişlerdi.


Frankfurt'un Jet Hızlı Teklifi

Gelen son haberlere göre Semih Kılıçsoy için bir Almanya Bundesliga kulübü daha devreye girdi. Takvim'de yer alan haberde, Eintracht Frankfurt'un, 18 yaşındaki futbolcu için siyah-beyazlı kulübün kapısını çaldığı aktarıldı. Alman kulübünün, genç golcü için Beşiktaş'a 9 milyon euro bonservis ücreti teklif ettiği iddia edildi. Kara Kartal'ın ise bu teklifi jet hızıyla reddettiği gelen bilgiler arasında.


Beşiktaş'ın Planı

Beşiktaş'ın, Semih Kılıçsoy planı da ortaya çıktı. Siyah-beyazlı kulübün, genç golcüyü önümüzdeki sezon da kadroda tutmak istediği bildirildi. Ancak 25-30 milyon civarında bir teklifin gelmesi halinde Beşiktaş'ın o zaman kararını değiştirebileceği aktarıldı. Bu sezon siyah-beyazlı formayla 28 karşılaşmaya çıkan Semih Kılıçsoy 10 gol atıp iki de asist yapmıştı.

Takvim

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI