Semih Kılıçsoy satılacak mı?

Resmi açıklama... Beşiktaş Futbol Takımları Genel Koordinatörü Samet Aybaba ve yönetim kurulu üyesi Feyyaz Uçar'dan çarpıcı sözler...

Beşiktaş Futbol Takımları Genel Koordinatörü Samet Aybaba, "8-10 yabancı alacağımıza, 2-3 kaliteli oyuncu alacağız" ifadesini kullandı. 

Aybaba, Futboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Feyyaz Uçar ile Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde basın mensuplarıyla bir araya geldi.


Transfer açıklaması 

Beşiktaş Futbol Takımları Genel Koordinatörü Samet Aybaba, basın mensuplarıyla yaptığı sohbet toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. İşte Aybaba'nın açıklamalarından öne çıkanlar:


Transfer Stratejisi nasıl olacak? 

Aybaba, transfer konusunda 8-10 yabancı oyuncu almak yerine, 2-3 kaliteli oyuncu alacaklarını belirtti. Genç oyuncuları geliştirmek için transfer yapacaklarını ve altyapıya önem verdiklerini söyledi.

Tesisleşme ve Altyapı

Aybaba, tesisleşme konusunda önemli adımlar attıklarını ifade etti. Altyapıdaki oyuncuların gelişimine odaklandıklarını ve altyapıdaki imkanları düzelteceklerini açıkladı.

Saha Zeminleri ve Altyapı Oyuncuları

Saha zeminleri konusunda federasyonun devreye girmesi gerektiğini söyleyen Aybaba, Semih Kılıçsoy gibi genç yeteneklerin altyapıdaki imkanlardan yeterince faydalanamadığını belirtti. Semih'in örnek bir oyuncu olduğunu ve kendisini sık sık yere atan oyuncuların olduğunu ifade etti.


Ante Rebic ve Performans

Aybaba, Ante Rebic'in performansının düşük olduğunu belirtti. Mental etmenlerin performansı etkilediğini söyledi ve performansın düşük olmasında bir sebep olduğunu ifade etti.


Semih Kılıçsoy satılacak mı?

Semih Kılıçsoy'un Beşiktaş için bir rol model olduğunu ve onu mümkün olduğu kadar ellerinde tutmak istediklerini belirten Aybaba, altyapıdan çıkacak oyuncularla dünya takımı olma hedefinde olduklarını vurguladı.

Feyyaz Uçar'ın Yorumu


Feyyaz Uçar ise Semih Kılıçsoy ile ilgili olarak şu değerlendirmelerde bulundu:

"Son ana kadar ayakta duruyor ama onun karşısında kendini yere atan oyuncular var. İstanbulspor maçında ona sarı kart aldırtmak için yere atanlar oldu kendini. Semih'le ilgili tek eksik sol ayak çalışmaları yapmalı. Semih’i mümkün olduğu kadar elimizde tutmak istiyoruz. Biz Türk’üz ama dünya takımı olacağız. 


"Semih Kılıçsoy bizim rol modelimiz"

Altyapıdan birkaç Semih yetiştirip, oyuncu satarak alttan gelenlerin önünü açmak istiyoruz. Semih bizim rol modelimiz. Her sene bir Semih çıkmaz ama başka mevkilerde bulabiliriz. Altyapıdaki bütün oyunculara ayrı bir eğitim başlattık. Hepsi özel dersler alacaklar. Her zaman başaramayabilirsiniz ama artık tek taraflı işlemeyecek. Sadece al, al değil, satacağız da."


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI