Semih'e dünya devi talip

Semih Kılıçsoy'a Bir Kanca da Fransa'dan!

Semih Kılıçsoy'a Bir Kanca da Fransa'dan!

Tarihinin en sıkıntılı sezonlarından birini geride bırakan Beşiktaş'ta, parlayan isim genç oyuncu Semih Kılıçsoy oldu ve attığı gollerle taraftarı sevindirdi. 18 yaşında gösterdiği performans ile dev takımların dikkatini çeken Semih Kılıçsoy için önemli bir iddia ortaya atıldı.

Frasız basını manşet attı

Fransa basını, Ligue 1 devi Paris Saint Germain'in, Semih'in peşinde olduğunu belirtti. Genç oyuncuyu takip eden PSG yetkililerinin, 18 yaşındaki golcünün EURO 24 performansını da izleyeceği ve buna göre teklifte bulunabileceği ifade edildi. Vincenzo Montella tarafından Türkiye'nin EURO 2024 kadrosuna dahil edilen Semih Kılıçsoy, bu sezon çıktığı 35 maçta 12 gol atıp 3 asist yaptı. Genç oyuncunun Beşiktaş'la 2028'e kadar sözleşmesi bulunuyor.EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI