Şenol Güneş imzayı atıyor

Beşiktaş eski teknik direktörü Şenol Güneş için flaş transfer iddiası

Güney Kore Futbol Federasyonu'ndan bir yetkilinin açıklamasına göre, Şenol Güneş'in Güney Kore A Milli Futbol Takımı'nın başına geçmesi için görüşmeler sürdürülüyor. MK Sports'a konuşan federasyon yetkilisi, Şenol Güneş'in bu göreve oldukça sıcak baktığını belirtti ve görüşmelerin hızla ilerlediğini ifade etti.

Görüşmeler Devam Ediyor

Federasyon yetkilisi, Güney Kore için önceden belirlenen 4 aday arasında Şenol Güneş'in öncelikli olduğunu açıkladı. Güney Kore Futbol Federasyonu'nun Güneş'i birinci önceliğe aldığını ve görüşmelerin hızla ilerlediğini belirtti.

Yakın Gelecekte Sonuçlanabilir

Görüşmelerin yakın gelecekte sonuçlanabileceğini belirten yetkili, Şenol Güneş'in de bu görev için istekli olduğunu vurguladı. Ancak, teknik direktör seçim sürecinin henüz netlik kazanmadığını ifade etti.

Şenol Güneş, daha önce 2007-2009 yılları arasında Güney Kore ekibi FC Seoul'ü çalıştırmış ve Güney Kore ile yakın ilişkiler kurmuştu. 71 yaşındaki deneyimli teknik adam, son olarak Beşiktaş'ı çalıştırmıştı.

Kaynak: Cumhuriyet

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI