Sergen Yalçın Fenerbahçe'ye Mi Transfer Oluyor?

Beşiktaş'la yollarını ayırmaya hazırlanan teknik direktör Sergen Yalçın'ın Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'la transfer görüşmesi yaptığı iddia edildi.

Beşiktaş'ta son dakika Sergen Gelişmesi... Beşiktaş'ta Teknik Direktör Sergen Yalçın'la yapılan görüşmeler uzayınca taraflar arasında ipler koptu.

Yalçın'ın şampiyonluk priminin geç yatırılması, masaya geç oturulması ve ilk teklifin çok düşük olması nedeniyle kırgın olduğu ifade edilirken yol ayrımının ardından çeşitli iddialar ortaya atıldı.

"YAŞANANLAR BENİ ÇOK ÜZDÜ"

Bomba etkisi yaratan ayrılık kararının ardından Sergen Yalçın'ın "Ben hiçbir zaman parayı sorun yapmadım.

Öyle olsa diğer teknik direktörler gibi yönetimle görüşmeleri için avukatlarımı yollar, sözleşmeye ağır maddeler koyardım.

Beşiktaş'a gelirken para konuşmadım, şimdi mi konuşacağım!

Ama bu yaşananlar beni çok üzdü. Onurum, gururum kırıldı. Sezon bitmiş 35 gündür bekletiliyorum. Mobbinge uğradığımı düşünüyorum" ifadelerini kullandığı öğrenildi.

DEVAM ETMEYECEĞİNİ ACUN'A DA İLETTİ

Sergen Yalçın, Beşiktaş ile devam etmeyeceğini yakın arkadaşı Acun Ilıcalı'ya söyledi.

Telefonda Ilıcalı ile görüşme yapan Yalçın, yaşanan sürecipaylaşırken 1 ayı aşkın sürede yapılan görüşmeler sonucunda bu duruma gelindiğini aktardı.

FENERBAHÇE'YE Mİ TRANSFER OLUYOR?

Sıkı dost olan Acun Ilıcalı ile Sergen Yalçın'ın geçtiğimiz hafta sonu Bodrum'da bir yatta çekilmiş karesi ise "Sergen Yalçın Fenerbahçe'ye mi geliyor?" dedikodularını iyice alevlendirdi.

Tüm bunlar yaşanırken Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un, Sergen Yalçın'ı arayarak "İmza atma, biraz bekle" dediği öne sürüldü.

Spor yazarı Cevdet Ünüvar Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü ile ilgili dikkat çeken açıklama geldi. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Ünüvar, "Fenerbahçe’nin yeni hocası Sergen Yalçın!" dedi.

Açıklamayı ismini vermeyeceği Fenerbahçeli bir gazeteci ile paylaştığını belirten Cevdet Ünüvar, "En geç Cuma günü kamuoyuyla da bu bilgi paylaşılır" ifadesini kullandı.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI