Sergen Yalçın'dan Belarus sürprizi

Belarus‘ta bir gece kulübünün tanıtım videosu çekildiği sırada kameralara Beşiktaş eski teknik direktörü teknik adam Sergen Yalçın denk geldi.

Belarus‘ta bir gece kulübünün tanıtım videosu çekildiği sırada kameralara başarılı teknik adam Beşiktaş eski teknik direktörü Sergen Yalçın denk geldi. Yalçın’ın o anlarını gören kullanıcılar sosyal medyada binlerce yorum yaptı. 

Belarus‘ta bir gece kulübünün tanıtım videosu çekildiği sırada kameralara Beşiktaş eski teknik direktörü teknik adam Sergen Yalçın denk geldi. Yalçın’ın o anlarını gören kullanıcılar sosyal medyada binlerce yorum yaptı.

GECE KULÜBÜNÜN TANITIM VİDEOSUNA DENK GELDİ

Son olarak Süper Lig devi Beşiktaş’ı çalıştıran ve siyah-beyazlılar ile Süper Lig ve Türkiye Kupası’nı kazanan Sergen Yalçın, Belarus’ta bir gece kulübünü tanıtım videosunda görüntülendi.

GÜNDEM OLDU

Adı Fenerbahçe ve Trabzonspor başta olmak üzere bir çok takımla anılan Yalçın, Belarus’ta yeni açılan bir gece kulübün tanıtım videosunda görüldü. Başarılı teknik adamın o anları kısa sürede gündem oldu.

BEŞİKTAŞ’TA KUPALAR KAZANDI

Son olarak Beşiktaş’ı çalıştıran Yalçın, siyah-beyazlıların başında 2020-2021 sezonunda hem lig şampiyonluğu hem de Türkiye Kupası şampiyonluğu yaşamıştı. Sergen Yalçın’ın adı birçok Süper Lig ekibiyle anılmıştı. 

Başarılı teknik adam Sergen Yalçın, Twitter'da gündem olan Belarus'ta bir gece kulübünde çekilen videoda kadraja yansıması hakkında sessizliğini bozdu.

Başarılı teknik adam Sergen Yalçın, Twitter'da gündem olan Belarus'ta bir gece kulübünde çekilen videoda kadraja yansıması hakkında sessizliğini bozdu.

L.Ü.E. TV'ye açıklama yapan Yalçın, "Gece kulübüne gitmek, yüz kızartıcı bir suç mu? Görüntülerim çıkmış gece kulübünde.Ya kardeşim, ne var bunda? Ben evli değilim, bekarım. Tek başıma yaşıyorum. Özel hayatım var" dedi.

"40-45 GÜN BENİ BEKLETMEMELERİ LAZIMDI"

Beşiktaş yönetimini de eleştiren Yalçın, "Şampiyon olmuş bir teknik adamı 40-45 gün bekletmemen lazımdı. Hele ki benim gibi bir adamı.Ertesi gün imzalaman lazımdı.Benim teknik direktörlük hedefim milli takım. Milli takımı çok bekledik çünkü bize çok uygundu. Ancak oradan herhangi bir teklif gelmedi bize" ifadelerini kullandı.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI