Sergen Yalçın'dan Özeleştiri

Süper Lig'in 5. haftasında oynadığı Antalyaspor deplasmanında 2-0 geriye düştüğü karşılaşmadan 3-2 galibiyetle ayrılmaya başaran Beşiktaş'ta teknik direktör Sergen Yalçın maç sonunda öz eleştiride bulundu.

Süper Lig'in 5. haftasında oynadığı Antalyaspor deplasmanında 2-0 geriye düştüğü karşılaşmadan 3-2 galibiyetle ayrılmaya başaran Beşiktaş'ta teknik direktör Sergen Yalçın maç sonunda öz eleştiride bulundu. İşte o sözler... (Bjk haber)

Süper Lig'in 5. haftasında çıktığı kritik mücadelede Antalyaspor karşısında 2-0 geriye düşen son şampiyon Beşiktaş mücadeleden 3-2 galibiyetle ayrılarak 3 puanı hanesine yazdırmayı başarmıştı. Harika bir geri dönüşle galibiyeti elde eden Siyah-Beyazlılar'da teknik direktör Sergen Yalçın maç sonu yaptığı açıklamada benzer bir tablo ile bir daha karşılaşmak istemediklerini belirtirken "İnşallah böyle bir tablo ile bir daha karşılaşmayız. Sakatlıklar hem beni hem de sizleri heyecanlandırdı.

Kimi arkadaşlar ait olmadıkları bölgelerde yer aldılar. Hepinize teşekkür ederim. Hepimiz sırat köprüsünden geçtik.

"HERKES FORMA GİYEBİLİR"
Şunu unutmayın sezon sonuna kadar 3 kulvarda mücadele edeceğiz. Kimsenin ayrıcalığı yok. Hazır olan formayı alır. Ama bazı oyuncularımdan bireysel olarak tam verim alamıyorum. Sezona beraber başladık ve beraber bitireceğiz. Antalyaspor karşısında yaşadıklarımız ders olsun ve önümüzdeki maçlara umutla odaklanalım" diye konuştu.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI