Sergen Yalçın'ın, Beşiktaş'tan istekleri var!

Beşiktaş’a yeniden gelmeye sıcak bakan Sergen Yalçın, ekibini kendisinin kurmak istediğini ve bir yıllık sözleşme yapabileceğinin sinyallerini verdi. İşte detaylar (BJK Haber)

Beşiktaş’a yeniden gelmeye sıcak bakan Sergen Yalçın, ekibini kendisinin kurmak istediğini ve bir yıllık sözleşme yapabileceğinin sinyallerini verdi. Taraflar arasında görüşmeler devam ederken, son söz başkan Hasan Arat’ın olacak.

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat; Sergen Yalçın, Antalyaspor’dan ayrıldıktan sonra bir görüşme gerçekleştirmişti. Son olarak da futboldan sorumlu Feyyaz Uçar ile başarılı teknik adam bir araya geldi. İkilinin gerçekleştirdiği zirvede 51 yaşındaki çalıştırıcı, Beşiktaş’a gelmeye sıcak baktığını belirtti.


VEDASINI AÇIKLAMAŞTI 

Antalyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Pendikspor maçının ardından yeni sezonda takımın başında yer almayacağını açıklamıştı.

Sergen Yalçın, "Başkan ve yönetimle hafta içi yaptığımız toplantıda, karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Sezon sonunda devam etmeme kararı aldık." ifadelerini kullanmıştı.


EN YÜKSEK PUANA BEŞİKTAŞ’TA ULAŞTI

Kariyerinde Antalyaspor ile birlikte Beşiktaş, Gaziantepspor, Konyaspor, Eskişehirspor, Kayserispor ve Sivasspor’da çalışan deneyimli çalıştırıcı en yüksek ortalamasına Beşiktaş’ta imza attı. Siyah-Beyazlılarla 1.97’lik puan ortalaması elde eden Yalçın, Gaziantepspor’da da 1.72’lik ortalama ile dikkat çekmişti.

Fanatik'ten Orhan Yıldırım'ın haberine göre; Sergen Yalçın’ın, Beşiktaş'tan birtakım şartları var. Buna göre deneyimli hoca, sözleşmenin bir yıllık olmasını istiyor. Yalçın, ayrıca ekibini de kendi kurmak istiyor. Yalçın, göreve gelmesi durumunda takımdan 8-9 kişinin gönderilmesini ve en az 6 takviye yapılmasını talep etti.


TRANSFER YOKSA...

Bu şartların sağlanması halinde Sergen Yalçın, 1 yıllık kontrata imza atmaya sıcak bakıyor. Yalçın, ayrıca transferlerin titizlik için yapılmasını isterken, aksi takdirde ezeli rakipleriyle mücadele etmesinin mümkün olmadığını söyledi.

Görüşmenin ayrıntıları hakkında Feyyaz Uçar ve başkan Arat, bir görüşme yapacak. Konuyla ilgili olarak son söz Başkan Hasan Arat’ta olacak.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI