Şimdi Galatasaray düşünsün!

Beşiktaşlı oyuncuların performansları yükseliyor.

Beşiktaş'ta sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Salih Uçan ve Cenk Tosun'un performansları son dönemde dikkat çekiyor. Futbol Şube Sorumlusu Feyyaz Uçar, İstanbulspor maçının ardından yaptığı açıklamada, Galatasaray karşılaşmasından sonra Salih Uçan ve Cenk Tosun ile yeni sözleşme görüşmelerinin sıklaştırılacağını belirtmişti.

Al-Musrati'den geçit yok! 

Genç golcü Semih Kılıçsoy'un 11'de forma giydiği maçta skor katkısı sağlayamamasına rağmen gösterdiği performans alkış topladı. Ara transferde takıma katılan Ernest Muçi, kısa sürede kalitesini gösterirken, Libyalı ön libero Al-Musrati ise takıma hızla uyum sağlayarak kritik müdahalelerde bulundu.

Sözleşmeler bekleniyor 

Siyah-Beyazlı ekibin başarılı stoperi Necip Uysal ise Konyaspor karşılaşmasında kritik bir müdahale ile golü önledi. Beşiktaş, Salih Uçan ve Cenk Tosun liderliğindeki oyuncularının performansındaki artışla Türkiye Kupası'nda yarı finale yükselirken, sözleşme durumları ise taraftarlar tarafından merakla bekleniyor.

Galatasaray derbisi öncesi oyuncuların form durumlarının yakselmesi teknik kadroyu sevindirdi. 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI