Sinan Engin: Milli Takım'dan affını istesinler!

Beşiktaş'ın eski oyuncusu ve menajeri Sinan Engin, Milli Takım Teknik Direktörü Vincenzo Montella'yı sert bir şekilde eleştirdi.

Sinan Engin'den Montella'ya Sert Eleştiriler

Beşiktaş'ın eski oyuncusu ve menajeri Sinan Engin, Milli Takım Teknik Direktörü Vincenzo Montella'yı sert bir şekilde eleştirdi. İşte Sinan Engin'in sosyal medyada büyük yankı uyandıran yorumları:


Sinan Engin'den Montella'ya Eleştiriler

"Sevgili Montella, bu Milli Takım'da oynamak için ne olmak lazım, ne yapmak gerek? Kıstas ne? Altay neden oynuyor, Uğurcan neden yedek? Beşiktaşlı ve Trabzonsporluysan yer bulamazsın. Özellikle Beşiktaşlı oyuncuysan forma bulamazsın! Bu kadar net söylüyorum. Semih Kılıçsoy ve Cenk Tosun; bence milli takımdan affını isteyin. Semih ve Cenk, bu kadar kötü bir Milli Takım'da 15 dakika oynayamaz mı?"

"Bu çocuk 3 gün ne yaptı?"

"İlk defa bu kadar kötü gördüm, bu çocuk 3 gün ne yaptı? Bu Abdülkerim'i bu kadar kötü ilk defa gördüm. Konyaspor'da bile bu kadar kötü oynamadı bu çocuk. Bu Abdülkerim, 3 gün ne yaptı? Dinlenmedi mi bu çocuk? Diğer tarafta 39-40 yaşındaki adamlar zımba gibi."EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI