Sıra Geldi Sergen Yalçın'a

Son dakika Beşiktaş transfer haberleri...

Beşiktaş, oyuncu transferlerinin ardından Sergen Yalçın'a da imza attıracak. Salih Uçan ve Kenan Karaman'ı renklerine bağlayan, geçen sezon kiralık olarak forma giyen Valentin Rosier ve Rachid Ghezzal için de önemli yol alan siyah-beyazlılar, hocasıyla da nikâh tazeleyecek.

Geçen ay Başkan Ahmet Nur Çebi, yönetici Emre Kocadağ'ın evinde bir araya geldiği Yalçın ile bir sezonluğuna anlaşmaya varmıştı. Siyah beyazlıların, Teknik Direktör Sergen Yalçın ile önümüzdeki günlerde düzenlenecek törenle resmi sözleşmeyi imzalaması bekleniyor. 


YÜZDE 65.08'LİK ORAN

Deneyimli hoca, Ocak 2020'de başına geçtiği Beşiktaş'ta geçen sezon sonunda lig ve kupayı kazanmıştı. Siyah-beyazlılar, Yalçın yönetiminde çıktığı 63 karşılaşmada 41 kez kazanarak yüzde 65.08 galibiyet oranına ulaştı. Kartal ayrıca bu 63 maçta 10 beraberlik ve 12 yenilgi aldı.

Hürriyet

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI