Sözleşme kağıttan ibaret!

Beşiktaş'ta büyük buluşma gerçekleşti. İşte perde arkasında yaşananlar...

Nevzat Demir Tesisleri’ndeki buluşmada Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Fransız hocaya “Sana güvenimiz tam. İstersen sözleşmeni uzatalım” teklifini yaptı Bu destekten mutlu olan İsmael, “Önce derbiyi kazanalım, kontratı Dünya Kupası arasında konuşuruz” cevabını verdi

Beşiktaş Teknik Direktörü Valerien İsmael son dönemdeki tartışmalar sonrası hem Başkan Ahmet Nur Çebi'nin desteğini aldı hem de yeni sözleşme teklifini sözlü olarak duymuş oldu. Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nde gerçekleşen zirvede, Çebi'nin, Fransız hocaya "Eleştirilere kulak asma, biz arkandayız. Sana ve ekibine güveniyoruz, birlikte şampiyon olacağız. İstersen sezon sonu biten sözleşmeni de uzatalım" dediği kaydedildi. Bu destek karşısında mutlu olan 46 yaşındaki hocanın, kendisine duyulan güveni boşa çıkarmamak için daha da hırslandığı belirtildi.

İSMAEL'IN ACELESİ YOK

Sözleşme konusunda acele etmeyen Valerien İsmael'in yanıtı ise, "Sözleşme bir kağıttan ibaret. Beşiktaş'ta tek geçerli şey başarı. Şampiyonluk yolunda desteğiniz ve güveniniz için teşekkür ederim. Öncelikle derbiyi kazanıp çıkışa geçmek istiyoruz. Sözleşme konusunu Dünya Kupası arasında konuşabiliriz" şeklinde oldu.

7 MAÇTA 16 GOL
Valerien İsmael liderliğinde bu sezon 7 maçta 14 puan toplayan Beşiktaş, rakiplerine 16 gol attı. Siyahbeyazlılar, bu değerde 20 gollü F.Bahçe'nin ardından 16 gollü bir başka takım Adana Demir ile beraber en skorer üç takımdan biri.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI