Steven Berghuis Kartal oluyor

Beşiktaş, yeni sezon öncesi Giovanni van Bronckhorst'un isteği doğrultusunda ilk transferini yapıyor.

Son Dakika Transfer Haberi: Beşiktaş Steven Berghuis'i Transfer Ediyor!

Beşiktaş, yeni sezon öncesi Giovanni van Bronckhorst'un isteği doğrultusunda ilk transferini yapıyor. Ada basınına göre, Hollandalı teknik direktör Berghuis'i takıma katmak için adımlarını hızlandırdı.

Transfer Detayları

Beşiktaş'ın transfer çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Giovanni van Bronckhorst'un isteği üzerine Beşiktaş, eski öğrencisi ve Hollandalı kanat oyuncusu Steven Berghuis'i kadrosuna katmak üzere. 32 yaşındaki futbolcu, Bronckhorst'un kendi ülkesinden yapacağı ilk transfer olacak.


Bonservis Bedeli ve İstatistikler

Berghuis'in transferinde Beşiktaş'ın 2.5 milyon Euro ve birtakım bonuslar ödeyeceği belirtiliyor. Kariyeri boyunca Hollanda'da birçok takımda forma giyen Berghuis, geçen sezon Ajax formasıyla 29 maça çıktı ve 8 gol ile 10 asistlik bir performans sergiledi. Haziran 2025'e kadar sözleşmesi bulunan Berghuis'in piyasa değeri ise 6 milyon Euro olarak açıklandı.


İtalya Deneyimi

Berghuis, kariyeri boyunca yalnızca Hollanda'da değil, İngiltere'de de Watford formasıyla mücadele etti. Ancak genellikle ülkesinde kalan futbolcu, Beşiktaş'ta yeni bir deneyim yaşayacak.

Beşiktaş'ın bu transferle kanat hücumunu güçlendirmeyi amaçladığı ve Berghuis'in tecrübesiyle takıma önemli katkı sağlayabileceği belirtiliyor.

Fotomaç 


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI