Süper Lig'i sallayan istifa

Süper Lig'in önde gelen başkanı görevi bıraktığını açıkladı.

Süper Lig ekibi Adana Demirspor'da flaş gelişme! Başkan Murat Sancak Trabzonspor yenilgisi sonrası istifa etti.

Adana Demirspor'un tartışılan Başkanı Murat Sancak 1-0'lık Trabzonspor yenilgisi sonrası görevini bıraktı.

Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Sancak "Niye diye sorgulamayın, öyle gerektiği için" açıklamasıyla istifa kararını duyurdu.

Ligde çıktığı son 10 maçta da galibiyet alamayan Adana Demirspor'da Başkan Murat Sancak eleştirilerin hedefindeydi.


Murat Sancak twitterdan yaptığı paylaşımda, "Çok değerli Adana Demirspor taraftarları, şu dakika itibarıyla başkanlığı Metin Korkmaz’a devrediyorum. Niye diye sorgulamayın, öyle gerektiği için. Nedenini sezon sonu bir basın toplantısıyla anlatırım.

Sizlerden çok ricam Metin Korkmaz'ın etrafında kenetlenin ve gereken desteği verin. Bana saygı duyuyorsanız ve bu takımı seviyorsanız destek verin. Daha güçlü yarınlara diyorum, hakkınızı helal edin, benim hakkı m varsa helaldir. Allah'a emanet olun. Bu takım ligde kalacaktır merak etmeyin ama bu hale gelmesine sebep olanlarla birebir uğraşacağıma emin olun ve bana güvenin" ifadelerini kullandı. 

Yeniçağ

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI