Talisca olmazsa daha iyisi gelecek!

Beşiktaş için müthiş transfer gelişmesi...

Beşiktaş Jimnastik Kulübü başkan adaylarından Serdal Adalı, seçim vaatlerini açıkladı. Adalı, "Guti’leri ve Quaresma’ları getirdiğimiz yıllardan sonra oluşan bir üstünlüğümüz vardı" dedi ve Anderson Talisca ismini vererek ekledi: "Ara dönemde üst düzey 2 yıldız getireceğim!".

Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nde mevcut başkan Ahmet Nur Çebi, olumsuz sonuçların ardından istifa kararı aldı. Çebi yeni seçimde aday olmayacağını açıkladı.

Siyah beyazlı kulüpte Hasan Arat ve Serdal Adalı resmi olarak başkan adayı olduklarını açıkladı. 

Daha önce Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nde görev yapan Serdal Adalı adaylığını duyururken, iddialı vaatlerde bulundu. Adalı takıma üst düzey isimler getireceğini açıkladı.

"Guti’leri ve Quaresma’ları getirdiğimiz yıllardan sonra oluşan bir üstünlüğümüz vardı. Sokakta formalı gördüğünüz gençlerin, kadınların ve çocukların çoğunluğu Beşiktaşlıydı. Şimdi de halkın takımı Beşiktaş’ın sokaklarda en önde olması gerekir. Taraftarın çok istediği Talisca alınsaydı, her şey çok farklı olurdu. Tribünlere kulak vereceksin. Şimdi talimat verdim, Arabistan’da lig ne zaman bitiyor, oyuncunun durumu ne araştırıyorlar. Cristiano Ronaldo’nun da transferde etkisi olabilir. Göreve gelirsek Talisca’yı alabiliriz. Baktık olmuyor daha da iyisini getiririz. Ara dönemde çok üst düzey 2 yıldız getireceğim. Tüm planlarım bu yönde."

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI