Teknik direktör seçiminde fikir ayrılığı

Beşiktaş, yeni sezona iddialı bir başlangıç yapmak için teknik direktör arayışını sürdürüyor.

Beşiktaş'ın Yeni Teknik Direktörü Kim Olacak? Kupa Finali Belirleyici Olacak

Beşiktaş, yeni sezona iddialı bir başlangıç yapmak için teknik direktör arayışını sürdürüyor. Siyah-Beyazlılar, Fernando Santos'un ayrılması sonrası geçici olarak Serdar Topraktepe'yi göreve getirmişti. Şimdi gözler, perşembe günü oynanacak Türkiye Kupası finaline çevrildi. Kara Kartal'ın gündeminde yerli teknik direktörler ön planda.

Başkan Arat'ın Tercihi Nuri Şahin

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, ilk etapta yerli ve yabancı hoca seçeneklerinin eşit olduğunu belirtmiş, ancak sonrasında Türk teknik direktöre daha yakın olduklarını açıklamıştı. Başkan Arat, Borussia Dortmund'da Edin Terzic'in yardımcılığını yapan Nuri Şahin'i takımın başında görmek istiyor. Almanya'ya gidip genç hocayla bire bir görüşen Arat, Nuri Şahin'den olumlu geri dönüş aldı. Ancak, bu olumlu düşüncelere rağmen işin resmi boyut kazanmaması yönetim kaynaklı sorunlardan kaynaklanıyor.


İkinci Başkan Yücel'in Tercihi Sergen Yalçın

Beşiktaş İkinci Başkanı Hüseyin Yücel, teknik direktörlük konusunda Nuri Şahin yerine, sezon sonunda Antalyaspor'dan ayrılacak olan Sergen Yalçın'ı istiyor. Ayrıca, Futbol Takımları Genel Koordinatörü Samet Aybaba'nın da Nuri Şahin'e sıcak bakmadığı ifade ediliyor.


Yabancı Hoca İhtimali Devam Ediyor

Listede geri planda kalsa da yabancı teknik direktör seçeneği hala kapanmış değil. Siyah-Beyazlı yöneticiler, bazı yabancı isimlerle temaslarını sürdürüyor. Teknik direktör konusu, perşembe günü oynanacak kupa finalinde alınacak sonuca göre netleşecek.


Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü kim olacak? Kupa finalinden sonra belli olacak. Gelişmeleri yakından takip edin.


Kaynak: Fanatik

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI