TFF'yi yerle bir etti!

Kulüpler Birliği Vakfı'nın önceki günkü toplantısında, Beşiktaş Başkanı Hasan Arat'ın dile getirdiği hususlar geniş destek buldu. İşte detaylar...

Kulüpler Birliği Vakfı'nın önceki günkü toplantısında, Beşiktaş Başkanı Hasan Arat'ın dile getirdiği hususlar geniş destek buldu. Vakıf üyeleri, Arat'ın sunduğu görüşlere olumlu yaklaşarak destek verdiler.

TFF Başkanlık Seçimi Tarihine İlişkin İkna

Hasan Arat'ın, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) başkanlık seçiminin 18 Temmuz yerine haziran ayının ilk haftasında yapılması gerektiği yönündeki görüşlerini dile getirmesi, Kulüpler Birliği'ni ikna etti. Arat'ın bu konudaki nedenlerini açıklayarak yapıcı bir şekilde çalışma önerisini sunduğu ifade edildi.

Çok Adaylı Seçim ve TFF Kurulları

Kulüpler Birliği üyeleri, seçimin çok adaylı şekilde yapılmasının teşvik edilmesi görüşünü desteklediler. Ayrıca, TFF kurullarının seçimle gelmesi yönündeki öneri de vakıf üyeleri tarafından yararlı bulundu. Hasan Arat'ın, TFF başkanlığı için Büyükekşi'nin yeniden aday olmaması fikrinin öncüsü olduğu belirtildi.

Büyükekşi'nin Yeniden Aday Olmaması

Kulüpler Birliği üyeleri, Hasan Arat'ın öncülüğünde Büyükekşi'nin TFF başkanlığı için yeniden aday olmaması fikrine destek verdiler. Bu konudaki geniş mutabakatın, Türk futbolunda yapılacak olan değişim ve yeniliklerin önünü açacağı düşünülüyor.


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI