Transfer bombası

Beşiktaş ve Galatasaray dev transfer için karşı karşıya!

Beşiktaş ve Galatasaray, Altay Bayındır İçin Rekabet Ediyor

Son dakika spor haberine göre, Süper Lig devleri Beşiktaş ve Galatasaray, transferde karşı karşıya geldi. A Milli kaleci Altay Bayındır, Manchester United forması giydiği dönemde forma şansı bulamayarak takımdan ayrılma kararı aldı. Şu anda geleceği belirsiz olan Altay Bayındır için iki ezeli rakip devreye girdi.

Fenerbahçe'nin eski kalecisi için transfer yarışı 

Altay Bayındır, sezon başında 5 milyon Euro bonservis bedeliyle Fenerbahçe'den Manchester United'a transfer olmuştu. Ancak İngiliz ekibinde beklediği fırsatı bulamayan milli kaleci, takımdan ayrılmayı düşünüyor. Sezon başından bu yana sadece 1 resmi maça çıkabilen Altay Bayındır, geleceğiyle ilgili kararını verme aşamasına gelmiş durumda.

Kesin dönüyor 

İngiliz basınına göre, Altay Bayındır'ın Manchester United'dan ayrılarak Süper Lig'e dönme planları yapmasıyla birlikte Galatasaray'ın da bu transferde Beşiktaş ile rekabet ettiği ifade ediliyor. Milli kalecinin sezon sonunda İngiliz ekibinden ayrılması kesin gözüyle bakılırken, Beşiktaş ve Galatasaray'ın bu transferde sıkı bir rekabet içinde olduğu belirtiliyor. Altay Bayındır'ın geleceğiyle ilgili resmi bir açıklama henüz yapılmamış olsa da transfer spekülasyonları futbol kamuoyunu meşgul etmeye devam ediyor.

Fotomaç 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI