Transfer harekatı başlıyor

Beşiktaş transfer haberleri... Beşiktaş'ta flaş transfer gelişmesi ...

Ara transfer döneminde kadrosunu güçlendirmek isteyen Beşiktaş, orta sahadaki hedefini belirlemiş durumda. Siyah-Beyazlılar, daha önce de gündemine gelen yıldız oyuncu için girişimlere başlamaya hazırlanıyor.

Beşiktaş'ta seçim heyecanının sona ermesinin ardından gözler futbol takımına çevrilmiş durumda. Taraftar, özellikle devre arasında yapılacak takviyelere kilitlendi.

ESKİ YÖNETİM DE İSTEMİŞTİ 

Beşiktaş, orta sahaya bir takviye yapmayı planlarken eski yönetimin gündemine gelen yıldız oyuncu, yeniden öncelikli hedef konumunda. Siyah-Beyazlılar'da yeni yönetimin yıldız isim için devreye girmesi bekleniyor.

SON KARARI YENİ YÖNETİM VERECEK 

Fanatik'te yer alan habere göre; İtalya Serie A ekiplerinden Inter forması giyen Davy Klaassen için Beşiktaş’ın bir süredir girişimlerde bulunacağı konuşuluyordu. Eski başkan Ahmet Nur Çebi, bu konuda kulübe yapılan teklifin ardından son kararı ancak yeni yönetimin verebileceğini Çizme ekibine iletmişti.

KLAASSEN DE AYRILMAYA SICAK 

Kara Kartal’da transfer listesinin yavaş yavaş belirlenmesinin ardından Hollandalı için girişimlerin olacağı öne sürüldü. 30 yaşındaki futbolcu da takımdan ayrılmaya sıcak bakarken, kendisi için yapılacak olan teklifleri dinleyecek.

Beşiktaşın orta sahadaki transfer hedefi belli Girişimler başlıyor...

Tecrübeli oyuncu için devre arasında resmi girişimler başlayabilir.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI