Transfer listesi hazır

Beşiktaş'ta başkanlığın en büyük favorisi olan Serdal Adalı, Rıza Çalımbay'la devam edeceğini açıkladı.

Beşiktaş'ın başına teknik direktör olarak gelen Rıza Çalımbay'a en favori başkan adayı Serdal Adalı'dan da tam destek geldi. En azından sezon sonuna kadar takımın başında kalması kesinleşen başarılı teknik adamın da transfer rotası şekillendi.

Beşiktaş'ta başkanlığın en büyük favorisi olan Serdal Adalı, Rıza Çalımbay'la devam edeceğini açıkladı... 3 Aralık'ı beklemeyeceğini transfer çalışmalarına hemen yarın başlayacağını söyledi.

ÇALIMBAY'IN ÇALIŞTIĞI TAKIMLARA ALDIRDIĞI İSİMLER

Transfer listesinin hazır olduğunu söyleyen Rıza Çalımbay'ın daha önceki dönemde yaptığı transferler gündeme geldi.

Rizespor'a Kweuke (Çekya)

Trabzonspor'a Novak (Danimarka)

Kasımpaşa'ya Pavelka (Çekya)

Sivasspor'a Grosicki (Polonya)

Sivasspor'a Aatıf (Bulgaristan)

Rizespor'a Ali Adnan (Irak)

RIZA ÇALIMBAY'IN LİSTESİ HAZIR

Türkiye'nin futbolcu bulma konusunda en iyilerinden birisi olarak kabul edilen Bülent Albayrak sayesinde Çalımbay'ın elinde Çekya başta olmak üzere Doğu Avrupa ve İskandinav ülkerinde ciddi bir oyuncu listesi var.

EN FAVORİ İSİMLER BELLİ

Çekya Ligi'nde bu sezon en dikkat çekici oyuncular olarak ön libero Krejci ve Yunan orta saha oyuncusu Zafeiris ön planda. 

Fotospor


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI