Transferde Gündem Gheszzal Ve Godin

Son dakika Beşiktaş transfer haberleri...

Beşiktaş’ta transfer çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Yönetimin öncelikli hedefi, Rachid Ghezzal’ın bonservisini alabilmek. Stoper arayışlarını da sürdüren siyah beyazlı ekibin gündeminin ilk sırasında Diego Godin var.

Beşiktaş transfer çalışmalarını sürdürüyor. Yönetim, Ghezzal’ın bonservisini almak için Leicester City ile görüşmelerine devam ediyor.

Siyah beyazlılar, geçen sezon takıma önemli katkı yapan Cezayirli oyuncuyla uzun süren görüşmeler sonrasında 3+1 yıllık anlaşma sağlamıştı.

Leiecester City kulübüyle temaslarına başlayan Beşiktaş, 3 milyon euro civarında bonservis ücreti ödeyerek Ghezzal’ı kadrosuna katmak istiyor. Görüşmelerin olumlu devam ettiği ve önümüzdeki hafta konunun netliğe kavuşacağı belirtildi.

Stoper arayışlarını da sürdüren siyah beyazlı ekibin gündeminin ilk sırasında Diego Godin var.

Cagliari'de forma giyen 35 yaşındaki futbolcunun yüksek maaşı nedeniyle takımından ayrılması bekleniyor.

5 milyon Avro net maaş alan tecrübeli oyuncu için 2 milyon avroluk teklif yapan yönetim, maaşın kalan kısmını İtalyan ekibinin ödemesini istiyor.

Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi‘nde mücadele edecek olması transfer sürecinin olumlu etkilerken Godin’in de Beşiktaş’e gelmeyi istediği öğrenildi. 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI