Transferde Serdar Saatçı detayı

Beşiktaş camiası transferin son gününde atılan imzaları konuşuyor.

Beşiktaş'ın dün transferini açıkladığı Al Musrati'nin transferinde, eski Beşiktaşlı oyuncu Serdar Saatçı'nın büyük bir rol oynadığı ortaya çıktı. Sabah Gazetesi'nin haberine göre, Al Musrati'nin ikna sürecinde takım arkadaşı olan Serdar Saatçı, transferin gerçekleşmesinde etkili bir rol oynadı.

Beşiktaş yönetimi, 27 yaşındaki oyuncu için Portekiz temsilcisi Braga'ya kiralama teklifi sundu. Başlangıçta Braga, bu teklife olumsuz yanıt verse de, yoğun pazarlıkların ardından Beşiktaş'ın ikna edici teklifi sonucunda transfer gerçekleşti.


Al Musrati'nin, Braga'dan takım arkadaşı olan Serdar Saatçı'dan olumlu bilgiler aldığı belirtiliyor. Serdar Saatçı'nın, "Hiç düşünme, hemen git" şeklinde olumlu bir tavsiyede bulunduğu ve bu tavsiyenin Al Musrati'nin kararında önemli bir etken olduğu ifade edildi.


Beşiktaş, Al Musrati'nin kiralama ücreti olarak Braga'ya 1 milyon Euro ödeyecek. Oyuncunun sözleşmesinde, 11 milyon Euro + 2.5 milyon Euro bonuslar içeren zorunlu satın alma opsiyonu bulunuyor. Libyalı futbolcu, yıllık 2.5 milyon Euro maaş alacak ve sözleşmesi 3.5 yıl süreyle geçerli olacak.

Al Musrati'nin transferi, Beşiktaş tarihindeki en yüksek bonservis ödemesi yapılan oyuncu transferi olarak kayıtlara geçti.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun





Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI