Transferlere Santos etkisi

Fernando Santos, Beşiktaş'ta Transfer Çalışmalarına Damga Vurdu!

Beşiktaş Teknik direktörü Fernando Santos, transfer döneminin son gününde yaptığı hamlelerle büyük bir etki yarattı. Santos'un liderliğinde yapılan transferler şöyle:


Joe Worrall (Nottingham Forest - Kiralık): Santos, Worrall'ın transferi için oyuncunun hocası Nuno Esprito Santo ile iletişime geçti ve transferi bitirdi.


Ernest Muci (Legia Warszawa): Arnavut oyuncu Muci'nin transferi için Brezilyalı teknik direktör Sylvinho ile görüşen Santos, oyuncunun hocasından destek alarak transferi tamamladı.


Al Musrati (Braga): Santos, Al Musrati için Braga Başkanı Antonio Salvador'u arayarak oyuncuyu istedi. Bu görüşme sonucunda transfer işlemi gerçekleşti.


Fernando Santos'un aktif rol alarak transfer süreçlerini tamamlaması, Beşiktaş yönetimi ve taraftarlar arasında olumlu bir atmosfer yarattı. Bu hamlelerin, takımın güçlenmesi ve yeni oyuncuların hızlı bir şekilde takıma adapte olması adına önemli bir dönemeç olduğuna işaret edildi. 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI