Umut Nayir ve Adem Ljajic İçin Flaş Karar

Beşiktaş, Adem Ljajic ve Umut Nayir için beklemede...

Beşiktaş , Adem Ljajc ve Umut Nayir'den Yeni Malatya deplasmanında maçında faydalanamayacak. 30 Haziran’dan bu yana karantinada bulunan ikiliye bir test daha yapılacak ve gelecek hafta oynanacak Fenerbahçe maçı öncesi durumları belli olacak. 

Beşiktaş'ta 30 Haziran’da yapılan Covid-19 testleri pozitif çıkan futbolcular Adem Ljajic ve Umut Nayir, yaklaşık iki haftadır evlerinde karantinada tutuluyor. Kara Kartal'da önceki gün iki futbolcuya yeniden test yapılırken, bunların sonuçları da pozitif çıktı. Bunun üzerine oyunculara karantinada kalmaya devam etmeleri ve antrenmana çıkmamaları istendi. Umut ve Ljajic’e yarın bir test daha yapılacak. Ancak bu durumda Malatya deplasmanına gidemeyecek olan iki oyuncunun Fenerbahçe derbisinde oynayıp oynamayacağı ise belirsiz.

Yönetim'den Açıklama 

Futbol Şube Sorumlusu Emre Kocadağ, iki futbolcunun sağlığının her şeyden önemli olduğuna dikkat çekerek, “Özellikle Ljajic’i Fenerbahçe maçına yetiştirmeyi hedefliyorduk. Allah her iki futbolcumuza da acil şifalar versin” dedi.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun