Üyelik aidatları 4 katına çıktı

Beşiktaş Kulübü'nün olağan idari ve mali genel kurulu başladı.

Beşiktaş Kulübü'nün olağan idari ve mali genel kurulu başladı. Kongrenin genel kurul divan başkanlığına Serdar Keskin seçildi. Beşiktaş Kulübü’nde üyelik için giriş aidatı 20 bin TL’ye; yıllık aidat ise 500 TL’ye yükseltildi.

Beşiktaş'ta üyelik aidatı 4 katına çıkarıldı

BJK Emlakjet Spor Kompleksi'nde gerçekleştirilen kongrenin Genel Kurul divan başkanlığına Serdar Keskin seçildi.

Kongrede yönetim kurulu adına yapılacak sunumun ardından raporların takdimine geçilecek. Sırasıyla faaliyet ve denetim raporlarının üyelere aktarılmasından sonra görüşmelere başlanacak.

Görüşmeler bölümünde yapılacak konuşmaların ardından 1 Ocak-31 Aralık 2022 ile 1 Ocak-31 Mayıs 2023 dönemleri idari ve mali bakımdan üyelerin oylarına sunulacak.

Aidatlara zam geldi 

Öte yandan BJK Emlakjet Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilen toplantıda üyelik giriş ücreti ve yıllık aidat ücretlerinin değiştirilmesine dair önerge verildi. Yapılan oylamanın ardından oy çokluğuyla kulübe üyelik için giriş aidatı 5 bin TL’den 20 bin TL’ye; yıllık aidat ise 250 TL’den 500 TL’ye yükseldi.

Siyah-beyazlı kulübe üyelik için giriş ve yıllık aidatın yeni ücretlerinin 1 Haziran 2024’ten itibaren geçerli olacağı açıklandı.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI