Yamantürk: Özlemişiz!

Beşiktaş Divan Kurulu Başkanı Tevfik Yamantürk, kulüp başkanı Hasan Arat'ın daveti üzerine sosyal medya üzerinden flaş bir açıklama yaptı.

Beşiktaş Divan Kurulu Başkanı Tevfik Yamantürk, kulüp başkanı Hasan Arat'ın daveti üzerine sosyal medya üzerinden flaş bir açıklama yaptı. Yamantürk, şu ifadeleri kullandı:

"Başkanımız Hasan Arat Bey, 9 Mart Divan toplantımıza hazırlık, kulübümüzle ilgili bilgilendirme ve istişare yapmak için kulübümüz 2. Başkanı Hüseyin Yücel, Genel Sekreterimiz Cüneyt Sezgin beylerle, Divan 2. Başkanı Fethi Hinginar beyi ve beni davet etti. Medeniyet güzel şey. Özlemişiz."

Bu paylaşım, Beşiktaş Tevfik Yamantürk'ün, Başkan Hasan Arat'ın 9 Mart'ta gerçekleşecek Divan toplantısına yönelik yapılan bir daveti memnuniyetle karşıladığını ve bu buluşmanın kulüp içindeki iletişimi güçlendireceği belirtildi. Yamantürk'ün, eski başkan Ahmet Nur Çebi ile ileşitişim kuramamaktan dolayı Arat'ın bu davetinden övgüyle bahsettiği belirtildi. 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI