Yeni transfer sosyal medyayı salladı!

Beşiktaş'ın yeni transferi Kayserispor maçında ferformasıyla sosyal medanın en çok konuşulan kişisi oldu. Beşiktaş, ara transfer döneminin son gününde kadrosuna kattığı Al Musrati ve Ernest Muçi ile Kayserispor karşılaşmasında sahaya çıktı. Yeni transferler, maça damgasını vurdu.

Beşiktaş, ara transfer döneminin son gününde kadrosuna kattığı Al Musrati ve Ernest Muçi ile Kayserispor karşılaşmasında sahaya çıktı. Yeni transferler, maça damgasını vurdu. 

Arnavut yıldız Ernest Muçi, ilk 11'de başladığı maçta kanatta görev alarak teknik becerilerini sergiledi. Musrati ise 24 dakika süre alarak sahada yer aldı. İngiliz stoper Joe Worrall da Kayserispor maçıyla ilk kez 11'de şans buldu.

Beşiktaş'ın transfer döneminin son gününde kadrosuna kattığı Arnavut oyuncu Muçi, beklentilerin aksine kanat hattında değerlendirildi. 90 dakika sahada kalan 22 yaşındaki futbolcu, zaman zaman forvet arkasında görev yaptığı pozisyonlarda etkili bir performans sergileyerek umut verdi. Ancak, skor üretemese de hırslı görüntüsü dikkat çekti.

Libyalı futbolcu Al Musrati ise zorunlu satın alma opsiyonuyla Braga'dan transfer edilmişti. Kayserispor maçına yedek kulübesinde başlayan Musrati, Cenk Tosun'un yerine 66. dakikada oyuna dahil oldu. Ancak, kısıtlı sürede fazla etkinlik gösteremeyen oyuncunun ilerleyen maçlarda ilk 11'e geçmesi bekleniyor.

Worrall sosyal medyayı salladı 

İlk kez 11'de sahaya çıkan İngiliz stoper Joe Worrall, özellikle ilk yarıda savunma hattındaki kademe hatalarıyla dikkat çekti. Savunmanın arkasına attığı uzun toplarda isabet sağlayamayan Worrall'ın performansı eleştirildi. Beşiktaşlı taraftarlar sosyal medyada yaptıkları yorumlarda tecrübeli skoperin performansını eleştirdi. 

Bu üç oyuncunun görev aldığı mücadelede Beşiktaş, 0-0 beraberlikle ayrılarak taraftarını üzdü. Yeni transferlerin performansları ve takımın oyunu, teknik direktör Fernando Santos'un tercihleriyle ilgili tartışmaları beraberinde getirdi.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI