Yeniden Oriol Romeu

Beşiktaş Oriol Romeu İçin Devrede: Barcelona'dan Ayrılabilir!

Siyah-Beyazlılar Tecrübeli Ön Libero İçin Hamle Yapıyor

Beşiktaş'ta Oriol Romeu defteri yeniden açıldı... Siyah-beyazlıların Barcelona'nın sezon sonunda yollarını ayırma kararı aldığı tecrübeli ön libero için devrede olduğu iddia edildi.

Barcelona geçen yıl yeniden kadrosuna kattığı Oriol Romeu ile ilgili kararını verdi. Katalan devi Romeu ile sezon sonunda yollarını ayıracak. Catalunya TV'nin haberine göre oyuncunun yeni adresi Türkiye olabilir. Tecrübeli ön liberoya en çok ilgi gösteren takım ise Beşiktaş.

Türk ekibi aylardır Oriol Romeu'nun durumunu yakından takip ediyor. Hatta geçen ocak transfer döneminde oyuncu için 3 milyon euro’luk teklif yapmıştı. Barça kadrosunu oyuncuyu yaza kadar kadrosunda tutmayı tercih etti.

Barcelona ile 2026 yazına dek sözleşmesi bulunan yıldız oyuncu, bu sezon 32 karşılaşmada 1281 dakika süre aldı ve 1 asist yaparak skora katkı sağladı.


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI