Yıldız oyuncular için karar zamanı

Beşiktaş'ta iç transferdeki gelişmeler hakkında şu detaylar öne çıkıyor:

Beşiktaş'ta iç transferdeki gelişmeler hakkında şu detaylar öne çıkıyor:

Beşiktaş'ın futbol direktörü Samet Aybaba, gelecek sezonun kadrosunu netleştirmek için çalışmalara başladı. Yaz döneminde yapılacak ilk kamp öncesinde takımın kadrosunu hazır hale getirmeyi hedefliyor.


İç transferde öncelikli hedefler Cenk Tosun ve Salih Uçan olarak belirlenmiş durumda. Geçtiğimiz hafta yapılan görüşmelerde, Cenk Tosun ve Salih Uçan'ın kulüple yollarını ayırabileceği öne sürülmüştü.


Ancak, yeni gelişmeler doğrultusunda Fernando Santos ve Beşiktaş yönetimi ile yapılan görüşmelerde bir uzlaşma sağlandı. Cenk Tosun'un yıllık 50 milyon TL, Salih Uçan'ın ise 45 milyon TL talep ettiği belirtiliyor.


İki oyuncu, maaşlarında bir miktar feragat yapmaları durumunda takımda kalmaya devam edebilecek. Fernando Santos'un, oyuncularının yönetimle anlaşması durumunda takımla devam edebileceğini belirttiği ifade ediliyor.

Cenk Tosun ve Salih Uçan'ın geleceklerini nasıl belirleyecekleri, oyuncuların maaş konusundaki taleplerine yönelik verecekleri cevaplarla şekillenecek.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI