Zeki Uzundurukan baş köşede!

Beşiktaş yöneticisi mete Vardar'ın önceki gün verdiği iftar yemeğinin onur konuğu Fotomaç Gazetesi Genel yayın müdürü Zeki Uzundurukan'dı.

Beşiktaş Yöneticisi Mete Vardar'ın önceki gün verdiği iftar yemeğinin onur konuğu Fotomaç Gazetesi Genel Yayın Müdürü Zeki Uzundurukan'dı. 

Başkan Arat ve yöneticiler, A Spor ekranlarında zaman zaman Beşiktaş'la ilgili yaptığı eleştirilerle dikkat çeken Zeki Uzundurukan'la buzları eritti. 

Fotomaç Gazetesi ve A Spor'un tarafsız habercilik anlayışıyla Türkiye'nin en önemli medya güçlerinden biri olduğunu belirten Başkan Arat ve yöneticiler; Turkuvaz Medya Grubu'nun yönetime daha çok destek olmalarını isterken eski yönetiminlerde yaşanan sıkıntıların artık yaşanmayacağı sözünü verdiler. 

Bazı yöneticilerin Fotomaç ve Aspor'da özel röportaj istemeleri dikkatlerden kaçmazken Uzundurukan, Türkiye'nin her kulübüne eşit mesafede olduklarını belirtti. Uzundurukan, Beşiktaşlı yöneticilere; "Saha içi ve saha dışında başarılarınızı seve seve haber yaparız. Ama başarısızlıkta da yapıcı eleştirilerimiz olacaktır" dedi. EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI