ŞİKE BASKETBOLA SIÇRIYOR!!!

Şike soruşturması kapsamında ilginç gelişmeler yaşanıyor. Şike ve Teşvik Soruşturması kapsamında önümüzdeki hafta açıklananacak belgelerde basketbolda da şike yapıldığının ortaya çıkacağı iddia edildi...

Şike basketbola sıçrıyor!!!
Şike soruşturması kapsamında ilginç gelişmeler yaşanıyor. Şike ve Teşvik Soruşturması kapsamında önümüzdeki hafta açıklananacak belgelerde basketbolda da şike yapıldığının ortaya çıkacağı iddia edildi.

Vatan gazetesinin Spor Müdürü İbrahim Seten, dün gece Twitter’da inanılmaz bir iddia ortaya attı. “Fenerbahçeliyim. Ama Fenerbahçe acaba basketbolda şike yapmış mıdır? Yapmışsa bunu söylediğim için ben mi suçlu olurum yoksa yapanlar mı?” diyerek konuyu açtı.

Daha sonra iddiası hakkında detaylar veren İbrahim Seten, “Hangi yönetici ile hangi hakem arasında nasıl bir konuşma olduğu çok yakında ortaya çıkacak. Fenerbahçeliyim ve maalesef utanıyorum” diye yazdı.

Twitter’da büyük merak uyandıran bu sözlerden sonra İbrahim Seten, Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynanan Beko Basketbol Ligi final serisi devam ederken Fenerbahçeli yönetici Semih Özsoy ile hakem Recep Ankaralı arasında şike konuşması olduğunu ileri sürdü.

Seten, Tekrar özetliyorum: Basketbol final serisinin son maçından önce Fenerbahçeli yönetici ile hakem arasındaki konuşmadan utanıyorum. Semih Özsoy ile Recep Ankaralı arasındaki konuşmayı dinleyen ‘Bu işlerin Allah belasını versin’ diyecektir. Nokta. Artık istediğinizi söyleyin. Fenerbahçeli olmak, Fenerbahçe’nin işlediği kusurları görmezden gelmekse siz Fenerbahçelisiniz ben değilim. Bunu kabul edersem kimde kusur varsa görme hakkına sahibim” dedi.

Gelişmeleri takip eden Fenerbahçe'nin basketboldaki sponsoru Ülker firması yetkililerinin 3 günden bu yana durum değerlendirmesi yaptıkları belirtildi. Ülker firmasının patronu Murat Ülker'in "İddialar doğruysa sponsorluktan çekiliriz" diyerek sert tepki gösterdiği öğrenildi. 

BASKETBOL KATEGORİSİNİN DİĞER HABERLERİ

YAZARLAR

Teknoloji Sitesi - Sağlık Sitesi - Yazılım Yeni Projeler
0