Beşiktaş, Bahçeşehir'i Devirdi

ING Basketbol Süper Ligi’nin 16. hafta mücadelesinde Beşiktaş, sahasında Bahçeşehir Koleji’ni 82-69 mağlup etti.

ING Basketbol Süper Ligi’nin 16. hafta mücadelesinde Beşiktaş, sahasında Bahçeşehir Koleji’ni 82-69 mağlup etti. 

Bu sonuçla Beşiktaş Icrypex ligdeki 8. galibiyetini alırken Bahçeşehir Koleji ise 7. mağlubiyetini alarak playoff yarışında darbe aldı.

Karşılaşmanın ilk çeyreği hem skorda hem de oyunda Beşiktaş'ın  büyük üstünlüğüyle geçti. İkinci çeyrekte savunmayı sıkılaştıran Bahçeşehir, Kartal Özmızrak’ın da etkili performansıyla oyunu dengelemeyi başarırken ilk devre Beşiktaşlı Isaiah Whitehead’in son saniye basketiyle 39-34’lük skorla noktalandı.

Üçüncü çeyreğe yıldız oyuncusu Isaiah Whitehead’in skorer oyunuyla giren Beşiktaş, çeyrek sonunda farkı çift hanelere çıkarmayı başardı. Son çeyrekte Bahçeşehir Koleji her ne kadar farkı tek hanelere indirse de geri dönüşe izin vermeyen siyah beyazlı ekip, karşılaşmadan da 82-69’luk skorla galip ayrıldı.

Beşiktaş’ta Isaiah Whitehead 18 sayı, 3 asist; Kenan Sipahi 18 sayı, 5 asist; Egehan Arna 15 sayı, 11 ribaund, 2 asistle mücadele etti.

Bahçeşehir Koleji’nde ise Jamar Smith 20 sayı, 6 ribaund, 4 asist; Kartal Özmızrak 19 sayı, 3 ribaund, 3 asist; Jamal Jones 11 sayı, 1 ribaundluk performansla karşılaşmayı noktaladı.

Çeyrek Skorları:

Çeyrek: 20-11

Çeyrek: 19-23

Çeyrek 24-18

Çeyrek 19-17

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI