Beşiktaş yine kongreye gidecek

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, düşen üyeliklerin affı için sonbaharda tüzük kongresi gerçekleştireceklerini açıkladı.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, düşen üyeliklerin affı için bu yılın sonbaharında tüzük kongresi gerçekleştireceklerini açıkladı. 

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, dün Sakarya Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Emre Çaylan’ın ev sahipliğinde düzenlenen kahvaltı organizasyonunda Sakaryalı Beşiktaşlılarla bir araya geldi. Çebi burada yaptığı konuşmada, "Düşen üyeliklerin affedilebilmesi için tüzük kongresi yapılmalı. İnşallah sonbaharda tüzük kongresi gerçekleştireceğiz. Orada bu affı çıkaracağız" dedi. Başkan kendilerinden önceki yönetimin 830 kişiyi üye yaptığını, kendileri döneminde 3 bin 830 üye alındığını belirtirken, "Hazır böyle bir yönetim varken, çevrenizdeki arkadaşlarınızı üye olmaya yönlendirebilirsiniz" ifadelerini kullandı.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI