Demirkol: Demirören geri dönüyor.

Mehmet Demirkol: ''Yıldırım Demirören yeniden Beşiktaş başkanı olmak istiyor''

Ünlü spor yorumcusu Mehmet Demirkol'dan, Beşiktaş Kulübü'nün eski başkanlarından Yıldırım Demirören'le ilgili flaş bir iddia geldi. Detaylar haberimizde... (BJK Haber) 

Mehmet Demirkol: Yıldırım Demirören yeniden Beşiktaş başkanı olmak istiyor

Ünlü yorumcu Mehmet Demirkol, Socrates YouTube kanalında katıldığı bir programda Beşiktaş başkanlık seçimiyle ilgili değerlendirmelerde bulundu. 

Hasan Arat'ın karşısında devasa bir sosyal medya gücü var

Hasan Arat’ın karşısındaki ekibin devasa bir medya gücü olduğunu belirten ünlü yorumcu ''Medyaya karşı sosyal medyayla  bir seçim yapıldı ve sosyal medya kazandı. Hem de açık farkla kazandı. 1.5 yıl sonra yeniden seçim var. Hasan Arat’ın karşısındaki medya 1.5 yıl sonra seçimi yeniden almak isteyecektir.'' dedi. 

"Bence Yıldırım Demirören yeniden Beşiktaş başkanı olmak istiyor"

Mehmet Demirkol konuşmasının devamında siyah beyazlı kulübün eski başkanı Yıldırım Demirören ile alakalı olarak, ''Bu bir bilgi değil ama bence Yıldırım Demirören yeniden Beşiktaş başkanı olmak istiyor. Serdal Adalı kazansaydı da yeniden başkan olmak isteyecekti. 1.5 yıl sonra yeniden isteyebilir.'' yorumunu yaptı.

8 yıl Beşiktaş başkanlığı yaptı

2000-2002 ve 2002-2004 dönemlerinde BJK Yönetim Kurulu Üyeliği, Asbaşkanlık ve Futbol Şube Sorumluluğu görevlerinde bulunan Yıldırım Demirören, 2004 yılında başkan Serdar Bilgili'nin görevi bırakması üzerine gerçekleştirilen olağanüstü genel kurulda diğer adaylar Fikret Orman ve Erol Kaynar‘a rakip oldu ve başkanlık seçimini Fikret Orman’ın 162 oyla önünde birinci bitirerek siyah beyazlı kulübün 32. başkanı oldu. geride bırakan Demirören, aldığı 3 bin 272 oy ile Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı seçildi.Beşiktaş JK başkanlığına seçildi. Demirören, TFF Başkanlığı için görevini bıraktığı 2012 yılına kadar 8 sene Beşiktaş Kulübü başkanlığı yaptı. Yıldırım Demirören döneminde Beşiktaş,1 lig şampiyonluğu yaşarken, 3 kez Türkiye Kupası'nın, 1 kez de TFF Süper Kupa'nın sahibi oldu.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI