Hasan Arat'a ödül

Beşiktaş Kulübü Başkanı Hasan Arat, geçen yıl gerçekleştirilen Avrupa Oyunları'ndaki başarılı çalışmaları nedeniyle Polonya'da Üstün Liyakat Madalyası ile onurlandırıldı.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Hasan Arat'a Üstün Liyakat Madalyası

Beşiktaş Kulübü Başkanı Hasan Arat, geçen yıl gerçekleştirilen Avrupa Oyunları'ndaki başarılı çalışmaları nedeniyle Polonya'da Üstün Liyakat Madalyası ile onurlandırıldı. Avrupa Oyunları'nın koordinasyon kurulu başkanlığını yapan Arat, başkent Varşova'da düzenlenen törende madalyasını aldı.

Tören Detayları

Polonya Başkanlık Sarayı'nda gerçekleştirilen törende Hasan Arat'a ödülünü Polonya Cumhurbaşkanı Andrzej Duda takdim etti. Tören, Arat'ın Avrupa Oyunları'na yaptığı katkıları ve spora olan hizmetlerini onurlandırmak amacıyla düzenlendi.

Hasan Arat'ın Görevleri

Siyah-beyazlı kulübün başkanı Hasan Arat, aynı zamanda Avrupa Olimpiyat Komitesi icra kurulu üyeliği görevini de sürdürüyor. Bu görevleri kapsamında, Avrupa sporuna ve organizasyonlarına önemli katkılarda bulunan Arat, spor dünyasında saygın bir isim olarak biliniyor.


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun





Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI