Hüseyin Yücel görevi bıraktı

Beşiktaş yönetim kurulu üyesi Hüseyin Yücel'den flaş hamle...

Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü'nde başkanlık koltuğuna Begüm Yücel oturdu.

Görevi bıraktı yerine Begüm Yücel geldi

Basketbol Süper Ligi ve FIBA Europe Cup'ta mücadele eden Bahçeşehir Koleji'nde, Beşiktaş Kulübü 2'nci başkanı olan Hüseyin Yücel'den boşalan göreve Begüm Yücel getirildi. Begüm Yücel, Basketbol Süper Ligi'nde ilk kadın başkan unvanının da sahibi odu. Bahçeşehir Koleji ve Uğur Okulları İcra Kurulu ve Bahçeşehir Kıbrıs Üniversitesi Mütevelli Heyet Üyeliğinde bulunan Begüm Yücel, SEY Vakfı'nda da başkan vekili olarak görev alıyor.


Hasan Arat'ın Beşiktaş'a başkan olması sonrası İkinci başkanlık koltuğuna oturan Hüseyin Yücel Bahçeşehir Koleji basketbol takımındaki görevinden ayrıldı. Hüseyin Yücel akatlar spor kompleksinin yenilenmesi ve altyapılara destek konusunda tahhütlerde bulunmuştu. Projeler arasında Beşiktaş basketbol takımı ile Bahçeşehir kolejinin birleşmeside gündeme getirilmşti.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI