1'er 1'er paylaşın!

Beşiktaş yönetimi, sezon sonunda sözleşmeleri sona erecek olan Cenk Tosun ve Salih Uçan ile pazarlıklarını sürdürüyor.

Beşiktaş yönetimi, sezon sonunda sözleşmeleri sona erecek olan Cenk Tosun ve Salih Uçan ile pazarlıklarını sürdürüyor. Ancak şu ana kadar her iki oyuncuyla anlaşma sağlanamamış durumda. Siyah-beyazlı yönetim, her iki futbolcuya da sezon başına 1'er milyon Euro'ya denk gelen Türk Lirası teklif etti, ancak taraflar arasında anlaşma sağlanamadı.


Cenk Tosun'un sezon başına 1.5 milyon Euro, Salih Uçan'ın ise 1 milyon 250 bin Euro civarında bir talepte bulunduğu belirtiliyor. Beşiktaş Futbol Direktörü Samet Aybaba, her iki futbolcunun da teknik direktörleri Fernando Santos'un kalmaları yönünde rapor sunduğunu ancak oyuncuların kendi taleplerinin bulunduğunu ifade etti. Aybaba, kulübün ekonomik durumunu ve menfaatlerini korumak adına orta bir yol bulmaya çalıştıklarını söyledi.


Sezon sonunda kalacak ve gönderilecek oyuncuların listesinin, 3 hafta sonra teknik direktör raporuyla kendilerine sunulacağını belirtti. Beşiktaş yönetimi, oyuncularla anlaşma sağlayarak kadro planlamasını yapmaya çalışıyor. 

Kaynak: Fotospor 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI