Arat: Sendikacılar giremeyecek!

Beşiktaş Başkan adayı Hasan Arat, Swiss Otel'de kurmaylarıyla durum değerlendirmesi yaptı.

Beşiktaş Başkan adayı Hasan Arat, Swiss Otel'de kurmaylarıyla durum  değerlendirmesi yaptı. 

Seçim çalışmalarıyla ilgili açıklamada bulunan Arat, "Beşiktaş semtindeki köfteci bile bizim kazanacağımızı biliyor. Beşiktaşlılar köprüden önceki son çıkışı verecekleri oylarla en iyi şekilde değerlendireceklerdir" dedi. 

2000 yılından bu yana kendisini destekleyen dava arkadaşlarıyla birlikte büyük bir zafere imza atacaklarını belirten Arat, eski başkanlar Serdar Bilgili, Yıldırım Demirören, Fikret Orman'la ilgili sert ifadelerde bulundu. Mevcut başkan Ahmet Nur Çebi'nin ibra edilip edilmemesi konusunda kararsız olduğunu vurgulayan Arat, "Bu konuda genel kurul üyelerimizin teveccühüne göre durum değerlendirmesi yapacağız" ifdesini kullandı. 

Eski başkan Fikret Orman döneminde Türk Metal Sendikası Genel Başkanı ve Türk-İş Genel Sekreteri Pevrul Kavlak’ın, kendisi de dahil olmak üzere birçok sendika üyesini Beşiktaş kulübüne kongre üyesi yaptığını belirten Arat, "Pazar günü kongre salonunda Beşiktaşlı olmayan bu kişilere karşı barikat kuracağız. Sendikacı, çıkarcı kongre üyelerini salona sokmayacağım. Bunun için kendimi siper edeceğim" dedi. 


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI