Beşiktaş, Acun'a misafir oluyor!

Beşiktaş, 2024-2025 sezonu hazırlıklarına başlamak için kamp programını açıkladı. İşte detaylar (BJK Haber)

Beşiktaş'ın 2024-2025 Sezonu Kamp Programı Belli Oldu

Beşiktaş, 2024-2025 sezonu hazırlıklarına başlamak için kamp programını açıkladı. Siyah-beyazlı takım, yeni sezon çalışmalarına 1 Temmuz'da BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde başlayacak. İşte kamp programının ayrıntıları:

Kamp Programı

Başlangıç Tarihi: 1 Temmuz 2024

Başlangıç Yeri: BJK Nevzat Demir Tesisleri, İstanbul

Yurtdışı Kampı

Tarih: 10-20 Temmuz 2024

Yer: Maribor, Slovenya

Beşiktaş, hazırlıklarının ikinci aşamasını Slovenya'nın Maribor kentinde sürdürecek. Bu dönemde takım, fiziksel ve taktiksel çalışmalarını yoğunlaştıracak ve sezon öncesi uyum sürecini hızlandıracak.

Acun Ilıcalı'nın yeni takımı 

Slovenya'nın Moribor takımının hisselerini ünlü TV yapımcısı Acun Ilıcalı satın almıştı. Moribor ayrıca UEFA Başkanı Aleksander Caferin'in tuttuğu takım olarak da biliyor. 

Hazırlık Maçları

Hazırlık maçları programı ise henüz netleşmedi ve ilerleyen günlerde duyurulacak. Bu maçlar, Beşiktaş'ın sezon öncesi form grafiğini görmek ve takımın eksiklerini gidermek açısından büyük önem taşıyacak.

Beşiktaş, yeni sezona güçlü bir başlangıç yapmak için detaylı bir kamp programı hazırladı. Teknik ekip ve oyuncular, 1 Temmuz'da Nevzat Demir Tesisleri'nde toplanarak sezon hazırlıklarına start verecek ve ardından Maribor'da yapılacak kampla çalışmalarını sürdürecek. Taraftarlar, takımın hazırlık maçlarını ve yeni sezon performansını merakla bekliyor.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI