Beşiktaş Kalesini Kim Koruyacak: Sergen Yalçın Kararını Verdi

Son dakika Beşiktaş haberleri... Sergen Yalçın’dan Mert Günok kararı


Kartal formasıyla ilk resmi karşılaşmaını Fraport TAV Antalyaspor’a karşı top koşturupMert Günok yediği iki gole rağmen performansıyla alkış …

Kartal formasıyla ilk resmi karşılaşmaını Fraport TAV Antalyaspor’a karşı top koşturupMert Günok yediği iki gole rağmen performansıyla alkış topladı.

Milli kalecinin özellikle ilk devrenin son anlarında yaptığı kritik kurtarış müsabakanın kırılma noktası olarak öne çıktı. Haji Wright ile karşı karşıya kaldığı pozisyonda rakibine gol şansı tanımayan Mert Günok farkın üçe çıkmasına izin vermedi.

SON KARAR MERT GÜNOK

32 yaşındaki file bekçisi yaptığı bu kurtarışla ikinci yarıdaki müthiş geri dönüşün de fitilini ateşledi. Fotomaç'ın haberuine göre,  Yalçın, hem Ersin Destanoğlu’nu hem de Mert Günok’u hazır tutmak istiyor. Sergen Yalçın’ın bu nedenle özellike yoğun karşılaşma dönemlerinde Mert Günok'a ilk 11’de şans tanımaya devam edeceği belirtildi.

Fotomaç

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI