Beşiktaş, Sandez’in peşini bırakmıyor

Beşiktaş, Masuaku'nun takımdan ayrılma ihtimaline karşı Agustin Sanchez'den vazgeçmiyor. İşte detaylar... (BJK Haber transfer) Beşiktaş, Sandez’in peşini bırakmıyor

Beşiktaş, Masuaku'nun takımdan ayrılma ihtimaline karşı Agustin Sanchez'den vazgeçmiyor.  İşte detaylar... (BJK Haber transfer)

Beşiktaş, Sandez’in peşini bırakmıyor

Beşiktaş’ta Masuaku’nun durumu net değil… Sözleşmesinde bir madde var. Her an hayata geçebilir. Bonservisi siyah-beyazlı takımın olabilir. 

Beşiktaş devre arasında uzun süre sol bek aradı. Pek çok oyuncu gündeme geldi. Arjantin’den Clarin gazetesinin iddiasına bakılacak olursa Beşiktaş, ara transfer döneminde de ilgilendiği Agustin Sandez’den henüz vazgeçmedi. 

Matias Bustos Villa’nın haberine göre Boca Juniors’un takip edilen oyuncularının arasında Sandez de yer alıyor. 22 yaşındaki sol beke Türkiye’den talip var.  

Fotospor

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI