Beşiktaş sil baştan

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş sistem değişikliğine gitmeye hazırlanıyor. İşte detaylar... (BJK Haber)

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş sistem değişikliğine gitmeye hazırlanıyor. Deneyimli teknik adam, orta sahaların hücumdaki skor yetersizliği nedeniyle çift santrfora dönebilir.

Beşiktaş, Dünya Kupası nedeniyle lige verilen ara dönüşünde farklı bir sistemle sahada yer alabilir. Teknik direktör Şenol Güneş, hücumda daha kalabalık olabilmek için 4-4-2 sistemine dönebilir.

Deneyimli çalıştırıcı, orta sahaların skor verimsizliğinden şikayetçi. Siyah beyazlılar, Dele Alli, Gedson Fernandes, Salih Uçan ve Josef De Souza 4’lüsünden beklediği gol ve asist katkısını alamadı.

Şenol Güneş bu nedenle taktik antrenman ve hazırlık maçlarında yeni sistem üzerinde duracak. Güneş, hücum gücü yüksek bir takım oluşturmayı hedefliyor.

4-4-2 sisteminde Cenk Tosun’u da elinden geldiğince ceza sahası içinde kullanmak isteyen deneyimli teknik adam, Dele Alli, Redmond ve Muleka gibi isimlere de yeni sistemde şans verecek.

Beşiktaş'ta Kayserispor ve Onur Bulut şaşkınlığı!

Antalya kampı ve yapılacak hazırlık maçlarının ardından da birçok oyuncunun takımdaki geleceği belli olacak.  

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI