Beşiktaş transferde büyük düşünüyor

Beşiktaş, yeni sezon öncesi savunma hattında önemli değişiklikler yapmaya hazırlanıyor.

Beşiktaş, Transferlerde Savunma ve Hücum Hattını Güçlendirecek

Savunmada Yenilikler

Beşiktaş, yeni sezon öncesi savunma hattında önemli değişiklikler yapmaya hazırlanıyor. Kara Kartal, kadrosuna yeni bir yıldız eklemek için İspanya'dan bir futbolcuyu hedefliyor.


Savunmada Ayrılıklar

Kulüpte yapılacak olan değişiklikler kapsamında, Joe Worrall'un yanı sıra Javi Montero ve Daniel Amartey'in de takımdan ayrılacağı açıklandı.


Hücum Hattındaki Yenilikler

Beşiktaş, hücum hattında da büyük değişiklikler planlıyor. Bu değişimde Cenk Tosun'un sözleşmesinin uzatılmaması, Vincent Aboubakar ve Jackson Muleka'nın satılması öngörülüyor.


Transfer Hedefleri

Kara Kartal'ın hücum hattı için öncelikli hedefleri arasında Patrik Schick, Vangelis Pavlidis, Luuk de Jong ve Wout Weghorst gibi önemli isimler bulunuyor.


Öncelikli Transfer Hedefi

Beşiktaş'ın transfer listesinde en üst sırada Bayer Leverkusen'in Çek golcüsü Patrik Schick bulunuyor. 28 yaşındaki oyuncunun transferi için kulüp büyük bir çaba sarf ediyor.

GENÇ VE TECRÜBELİ İKİ İSİM... 

Savunma hattına ilk olarak gelecek vadeden bir isim kazandırmayı amaçlayan yönetim, bununla beraber tecrübeli bir futbolcuyu da takıma kazandırmayı amaçlıyor.


PAULİSTA YİNE LİSTEDE 

Bu doğrultuda idareciler, ara transfer döneminde de gündeme gelen Gabriel Paulista’yı hâlâ listesinde tutuyor.


ŞANS BULAMIYOR 

33 yaşındaki Brezilyalı stoperi, Valencia’dan ayrılması sonrasında Atletico Madrid’e kaptıran Beşiktaş Yönetimi, deneyimli ismin fazla forma şansı bulamamasından dolayı mutsuz olmasını değerlendirip, 1,87’lik stoperi Kartal yapmak istiyor.


BONSERVİSİ OLMAYACAK 

Atletico’ya yarım dönemliğine imza atan Brezilyalı yıldızı sezon sonunda bedelsiz olarak kadrosuna kazandırmayı amaçlayan idareciler, liderlik özelliği bulunan tecrübeli savunmacıyı kadrosuna katmak istiyor. 

Fanatik 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI